Výsledky soutěží ve školním roce 2019/2020

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na kytaru
(konáno 3. 3. 2020):

Coufal Petr uč. P. Vařák 1. cena
Dosedlová Sofie uč. V. Hikl 2. cena
Houdek Jan uč. I. Šauer 1. cena a postup
Vacek Jan uč. V. Hikl 2. cena
Čadílek Jakub uč. I. Šauer 1. cena a postup*
Mark Cápec uč. V. Hikl 2. cena
Jašková Darja uč. I. Šauer 1. cena**
Steklý Milan uč. P. Vařák 2. cena
Kytarové duo (Steklý, Krampla) uč. P. Vařák 1. cena
Kytarové kvarteto (Steklý, Krampla, Doseděl, Doseděl) uč. P. Vařák 1. cena

*Mimořádná cena za interpretační výkon – Jorge Cardoso: Milonga – Čadílek Jakub
**Mimořádná cena za interpretační výkon – Girlamo Frescobaldi: Aria con Variazioni detta „La Frescobalda“ – Jašková Darja

Všem žákům a jejich vyučujícím moc gratulujeme a postupujícím přejeme hodně štěstí v krajském kole soutěže!


Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje
(konáno 5. a 6. 3. 2020):

Změlíková Nina housle uč. K. Svačina 2. cena
Koupil Šebestián housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup
Růčka Vít housle uč. M. Melicharová 1. cena a postup
Vašků Benjamín housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup
Aulehlová Karolína housle uč. M. Melicharová 1. cena a postup
Kudrnová Amálie housle uč. M. Melicharová 1. cena
Kvita Eliáš housle uč. M. Melicharová 1. cena
Skoupilová Daniela housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup
Sovadinová Sára housle uč. E. Zitová 1. cena a postup
Labounková Markéta housle uč. M. Melicharová 1. cena
Nedomová Amálie housle uč. K. Svačina 1. cena a postup
Annenkov Jacob housle uč. M. Melicharová 1. cena a postup
Harnoš Ondřej housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup*
Kupková Michaela housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup
Gurská Júlia housle uč. M. Melicharová 1. cena
Štanclová Adéla housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup
Zezula Ondřej housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup
Kvapilová Jana housle uč. M. Navrátilová 1. cena a postup**
Steklý Milan housle uč. M. Melicharová 1. cena a postup**

Dvoje housle s doprovodem klavíru
(Steklý, Kvapilová)
koncertantní
obsazení
uč. M. Melicharová 1. cena a postup
Fiala Petr violoncello uč. J. Hradilová 1. cena a postup
Hradil Vojtěch violoncello uč. J. Hradilová 1. cena a postup
Paděra Lukáš violoncello uč. J. Hradilová 1. cena a postup

*Zvláštní ocenění za mimořádný hudební výkon – Harnoš Ondřej
**Zvláštní ocenění za hudební projev – Kvapilová Jana, Steklý Milan

Všem žákům a jejich vyučujícím moc gratulujeme, děkujeme korepetitorkám za vynikající spolupráci a postupujícím přejeme hodně štěstí v krajském kole soutěže!
O nás  |  Hudební obor  |  Taneční obor  |  Literárně-dramatický obor  |  Akce školy  |  Výsledky soutěží  |  Fotogalerie  |  Iša Krejčí