Začátek | Konec | Název | Místo | Poznámky |
---|
18. 4. 2024 od 16.30 | 18. 4. 2024 do 18.00 | Besídka žáků Patrika Šnobla | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
18. 4. 2024 od 18.00 | 18. 4. 2024 do 19.30 | Absolventský koncert 3 | Hlavní budova - 6-sál | |
19. 4. 2024 od 14.00 | 19. 4. 2024 do 16.00 | Vystoupení cimbálové muziky v Domově seniorů | Domov seniorů Pohoda Chválkovice | |
19. 4. 2024 od 17.00 | 19. 4. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Evy Hejnarové (2) | Hlavní budova - 6-sál | |
19. 4. 2024 od 17.00 | 19. 4. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Jana Přibila, Kamila Slezáka a Petera Kormana | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
20. 4. 2024 od 08.00 | 20. 4. 2024 do 19.00 | Taneční soutěžní přehlídka Prostory Postřelmov | Kulturní dům Postřelmov | J. Norman, D. Škrabalová a žáci 2. + 3. ročníku, 5. ročníku, 7. ročníku, II. st. A, II. st. B |
22. 4. 2024 od 09.00 | 24. 4. 2024 do 19.00 | 14. ročník přehlídky Mládí a Bohuslav Martinů | Polička | Soutěžní přehlídka je letos vypsána pro kategorie sólový zpěv, komorní/sborový zpěv, hra na dechové nástroje a komorní hra dechových nástrojů. |
23. 4. 2024 od 15.00 | 23. 4. 2024 do 17.00 | Klavírní dílo Bedřicha Smetany v podání Jitky Čechové | Hlavní budova - 6-sál | Koncertní workshop u příležitosti 200. výročí narození B. Smetany. Pořádá Katedra muzikologie FF UPOL ve spolupráci se ZUŠ Iši Krejčího. |
23. 4. 2024 od 18.00 | 23. 4. 2024 do 19.30 | Jarní koncert 4 | Hlavní budova - 6-sál | |
24. 4. 2024 od 18.00 | 24. 4. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Tatiany Škapcové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
24. 4. 2024 od 19.00 | 24. 4. 2024 do 21.00 | Orchestrální koncert KEA, ZUŠ Žerotín a ZUŠ Iši Krejčího | Klášterní Hradisko | |
25. 4. 2024 od 08.00 | 28. 4. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na klavír | ZUŠ Taussigova, Praha 8 | |
25. 4. 2024 od 17.00 | 25. 4. 2024 do 17.30 | Vystoupení kytaristů v Galerii Café Jola | Galerii Café Jola | Trio Cordo a sóla, uč. Petr Vařák |
25. 4. 2024 od 18.00 | 25. 4. 2024 do 20.00 | Třídní besídka žáků Mileny Melicharové | Hlavní budova - 6-sál | |
26. 4. 2024 od 17.00 | 26. 4. 2024 do 19.00 | Jarní saxofonová besídka žáků Jakuba Červenky a Petra Kotiše | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
26. 4. 2024 od 17.00 | 26. 4. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Jiřiny Hradilové | Hlavní budova - 6-sál | |
30. 4. 2024 od 18.00 | 30. 4. 2024 do 19.30 | Absolventský koncert 4 | Hlavní budova - 6-sál | |
1. 5. 2024 | 1. 5. 2024 | Svátek práce | | |
3. 5. 2024 od 17.00 | 3. 5. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Aleše Slaměníka | Hlavní budova - 6-sál | |
4. 5. 2024 od 09.00 | 4. 5. 2024 do 19.00 | festival CIMBÁLOVE, vystoupení Cimbálové muziky | Dům kultury Šumperk | vystoupení cimbálové muziky |
4. 5. 2024 od 11.00 | 4. 5. 2024 do 13.00 | Závěrečné vystoupení tanečního oboru | Moravské divadlo Olomouc | |
6. 5. 2024 od 18.00 | 6. 5. 2024 do 20.00 | Absolventský koncert 5 | koncertní sál KEA | |
7. 5. 2024 od 17.30 | 7. 5. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Jiřího Kvapila | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
7. 5. 2024 od 18.00 | 7. 5. 2024 do 19.30 | Jarní koncert 5 | Hlavní budova - 6-sál | |
8. 5. 2024 | 8. 5. 2024 | Den vítězství | | |
9. 5. 2024 od 17.00 | 9. 5. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Miroslava Houšky | Hlavní budova - 6-sál | |
10. 5. 2024 od 08.00 | 10. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro dechové orchestry | ZUŠ Veselí nad Moravou | |
10. 5. 2024 od 17.00 | 10. 5. 2024 do 18.30 | Třídní besídka žáků Ivo Šauera | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
10. 5. 2024 od 18.00 | 10. 5. 2024 do 19.30 | Klavírní koncert Viktorie Zapletalové | Hlavní budova - 6-sál | |
11. 5. 2024 od 09.00 | 11. 5. 2024 do 11.00 | Flétnové setkání | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
13. 5. 2024 od 18.00 | 13. 5. 2024 do 19.30 | Třídní besídka žáků Jany Tutkové a Miroslava Tutka | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 5. 2024 od 18.00 | 14. 5. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Zuzany Kadeřábkové a Natalie Šiškové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 5. 2024 od 18.00 | 14. 5. 2024 do 20.00 | Třídní besídka žáků Zdeňky Andreášové | Hlavní budova - 6-sál | |
15. 5. 2024 od 18.00 | 15. 5. 2024 do 19.00 | Jarní koncert pobočky Lutín | aula ZŠ Lutín | |
15. 5. 2024 od 18.00 | 15. 5. 2024 do 19.30 | Jarní koncert 6 | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
16. 5. 2024 od 08.00 | 19. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na smyčcové nástroje | ZUŠ Liberec | |
16. 5. 2024 od 18.00 | 16. 5. 2024 do 20.00 | Jarní koncert souborů | sál Václava III., Vlastivědné muzeum Olomouc | |
17. 5. 2024 od 17.00 | 17. 5. 2024 do 19.00 | Třídní besídka žáků Ludmily Uhlířové | Hlavní budova - 6-sál | |
18. 5. 2024 od 08.00 | 18. 5. 2024 do 19.00 | Akademie MenArt | Praha | M. Melicharová, Z. Andreášová, žáci O. Harnoš, M. S. Hockaday, S. Slezáková |
18. 5. 2024 od 09.00 | 18. 5. 2024 do 13.00 | DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ - POZOR, ZMĚNĚN TERMÍN! | Areál Jílová 43A | |
19. 5. 2024 od 09.00 | 19. 5. 2024 do 19.00 | Let's Cook - soustředění a koncert Jazzového souboru, lektor: Matúš Jakabčic (SK) | Brno, SVČ Lužánky | Jazzový soubor se zúčastní soustředění se špičkovým lektorem Matúšem Jakabčicem (SK). |
20. 5. 2024 od 17.00 | 20. 5. 2024 do 19.00 | Koncert smyčcových orchestrů k 55. výročí založení školy | Klášterní Hradisko | Začátek posunutý na 17:00 kvůli včasnému návratu souboru z Říčan. |
21. 5. 2024 od 08.00 | 21. 5. 2024 do 19.00 | Regionální nesoutěžní přehlídka ve čtyřruční hře a hře na dva klavíry | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 5. 2024 od 09.00 | 23. 5. 2024 do 21.00 | Muziáda 2024, JFO | Ostrava | Festival Muziáda 2024. Zúčasstní se žáci M. Melicharové: O. Harnoš, A Štanclová, A. Močarko. Z. Andreášové: T. Mohapl, S. SlezákováKoncert 23. 5. 2024 |
21. 5. 2024 od 09.00 | 23. 5. 2024 do 22.00 | Muziáda 2024, JFO | Ostrava | účast: M. Melicharová a žáci: O. Harnoš, A. Štanclová, A. Močarko; Z. Andreášová a žáci: T. Mohapl, S. Slezáková |
21. 5. 2024 od 17.00 | 21. 5. 2024 do 18.00 | Třídní besídka žáků Jakuba Kouby | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
23. 5. 2024 od 13.00 | 29. 5. 2024 do 18.00 | Přijímací a postupové zkoušky | hlavní budova Na Vozovce 32, popř. Jílová | |
24. 5. 2024 od 08.00 | 26. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na kytaru | ZUŠ F. L. Gassmanna, Most | |
28. 5. 2024 od 08.00 | 31. 5. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka literárně-dramatického oboru | ZUŠ Uherské Hradiště | |
1. 6. 2024 od 10.00 | 1. 6. 2024 do 12.00 | ZUŠ Open, vystoupení Tanečního oboru, ZRUŠENO! | Horní náměstí, Olomouc | J. Norman, D. Škrabalová a vybraní žáci, ZRUŠENO |
3. 6. 2024 od 17.00 | 3. 6. 2024 do 19.00 | Koncert sboru ZŠ Stupkova | sál Reduta MFO | účast: J. Červenka a vybraní žáci Jazzového souboru |
4. 6. 2024 od 18.00 | 4. 6. 2024 do 19.30 | Třídní besídka žáků Radky Čermákové | Hlavní budova - 6-sál | |
6. 6. 2024 od 17.00 | 6. 6. 2024 do 18.00 | Třídní besídka Filipa Hajdu | Hlavní budova - 6-sál | |
7. 6. 2024 od 08.00 | 8. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - soutěžní přehlídka pro jazzové a taneční orchestry | ZUŠ Litvínov | |
8. 6. 2024 od 09.00 | 9. 6. 2024 do 19.00 | Ústřední kolo soutěže ZUŠ - hra na harfu | ZUŠ J. Hanuše, Praha 6 | |
8. 6. 2024 od 17.00 | 8. 6. 2024 do 18.00 | Vystoupení Dechového orchestru v Senátu | Praha, Valdštejnská zahrada | |
9. 6. 2024 od 11.00 | 9. 6. 2024 do 12.00 | Projekt s Českou filharmonií - veřejná generální zkouška | Praha | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
9. 6. 2024 od 17.00 | 9. 6. 2024 do 18.00 | Projekt s Českou filharmonií - koncert | Praha | účast: K. Svačina, M. Houška, J. Hradilová a žáci A. Nedomová, F. Mimra, V. Bodlák, L. Paděra |
11. 6. 2024 od 18.00 | 11. 6. 2024 do 19.30 | Koncert populárních melodií | Hlavní budova - 6-sál | |
13. 6. 2024 od 16.30 | 13. 6. 2024 do 18.00 | Besídka žáků Patrika Šnobla | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
14. 6. 2024 od 16.30 | 14. 6. 2024 do 20.00 | Ptačí besídka žáků Gabriely Ludvíkové | A Detašované pracoviště Jílová 43a, Olomouc - 106A-sál | |
16. 6. 2024 od 15.00 | 16. 6. 2024 do 16.00 | Letní koncert - vystoupení kytaristů | Zábeštní Lhota, kaple Nanebevzetí Panny Marie | P. Vařák, Trio Cordo (+ sóla) a hosté |
20. 6. 2024 od 18.00 | 20. 6. 2024 do 19.30 | Koncert "Hraje celá rodina" | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 6. 2024 od 17.00 | 21. 6. 2024 do 18.00 | Třídní besídka žáků Michaely Turkové | Hlavní budova - 6-sál | |
21. 6. 2024 od 17.00 | 22. 6. 2024 do 19.00 | Mezinárodní soutěž dechových orchestrů Praha | Praha | |
22. 6. 2024 od 16.00 | 22. 6. 2024 do 19.00 | Olomouc (o)žije, 4. ročník (bude upřesněno) | před chrámem sv. Mořice | Konkrétní čas a účinkující budeme ještě upřesňovat. |
28. 6. 2024 od 09.00 | 28. 6. 2024 do 19.00 | Akademie MenArt | Litomyšl | Závěrečný koncert O. Harnoše. |
29. 6. 2024 | 1. 9. 2024 | Hlavní prázdniny | | |
5. 7. 2024 | 5. 7. 2024 | Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje | | |
6. 7. 2024 | 6. 7. 2024 | Den upálení mistra Jana Husa | | |